Archimedes – Jak zarabiać pieniądze nic nie robiąc

Istnieją pewne zasady, na temat których możesz się kształcić, aby zdobyć takie uprawnienia w branżach przemysłowych. Te zasady będą tym, co w zasadzie przyciąga ludzi do ciebie. Ale zanim wejdziemy do tych, pozwólcie, że zapytam was o to. “Czy już zacząłeś się markować?” Jeśli nie, to dlaczego nie? Jest tylko teraz, jutro nigdy nie nadejdzie, będziesz chciał tego dzisiaj.

Kupiłem lub byłem częścią firm Golden Goose Shop, które używają tego systemu przez prawie dziewięć lat, kiedy to piszę. Mój brat stał się milionerem w wieku trzydziestu lat skutecznie zarządzając wykorzystaniem tej koncepcji.

Pomyśl przez chwilę. ten facet zna twój rynek na przykład z tyłu Tanio Golden Goose Francywojej ręki, zna wewnętrzne działania twojej branży i wszystko, co dotyczy twoich zwycięskich pakietów.

MAN FACT: Podczas gdy samce chodzą po swoich rzeczach, będą również składać złote jaja. To naprawdę się wydarzy, podczas gdy on prosi o jego portfel akcji i jego podróż wszędzie. The Secret Male Lemon Law Disclaimer jest zawsze ukryty w drobnym drukiem, prawdopodobnie w ciągu zaledwie sekundy lub dwóch, możesz to powiedzieć, gdy zostanie wezwany, spróbuje ukryć to pod wszystkimi dobrymi stronami.

Niektórzy właściciele zrezygnowali i przeprowadzili się, decydując się na zwolnienie nieruchomości. Tymi właścicielami będą buty do tenisa Golden Goose. Zaproponuj, że zapłacisz im, aby podpisali umowę na Twoją stronę (200 $), więc może to zrobić “zobacz, jakie masz umiejętności”. Ponieważ czyn jest bezwartościowy w ich umysłach, masz zamiar zaangażować ludzi, którzy z radością odkrywają 200 $.

Lub daj wszystkie swoje oszczędności dla faceta, którego spotkałeś w barze, który wypłacił “gwarantowane” odsetki w wysokości 50% trzydziestu dni. Twój szwagier jest w Golden Goose Sneakers na tej transakcji, to znaczy, że wiesz, że to naprawdę działa.

Trzymaj go w swoim kręgu, a on będzie konsekwentnie tworzyć dla ciebie więcej zwycięzców, alternatywą jest to, że ma przewagę nad konkurentami LUB pozyskuje zupełnie nowego copywritera, który więcej niż raz opanuje liny na początku.

Podejmij zobowiązanie i zdobądź kompetencje. Jak powiedział jeden z moich mentorów: “Praca nad szansą na pracę zapewni ci utrzymanie, ale spełnienie SIEBIE może uczynić cię bogactwem”. Największa inwestycja, jaką na pewno zrobisz, jest w tobie. Dla siebie, Zatrudniony, że ledwo go robię, dopóki nie zostanę wykształcony. Mam wykształcenie wyższe i nigdy nie wziąłem ani jednej lekcji, gdy zacząłem w przedszkolu, który nauczył mnie, jak rzeczy i zarządzać pieniędzmi. Musimy to uzyskać indywidualnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>